Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy z poddaszem Bagno - Ogłoszenia wynajmu i sprzedaży

1 ogłoszenie

Sortowanie

Od najnowszych

1 ogłoszenie

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

889 000 zł81 m² 10 975,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:939 m²

:kontakt: anna Kościńska, tel.   od poniedziałku do piątku w godzinach od 10.00 do 18.00 Dom wolnostojący z 2025 roku o powierzchni użytkowej 81 m2 (całkowitej 100 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący Bagno

Bagno,dolnośląskie

630 000 zł165 m² 3 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 450 m²

Jeśli chcesz kupić dom w urokliwym miejscu z dala od miejskiego zgiełku to zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży. Dom zlokalizowany jest we wsi Bagno w gminie Oborniki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bagno

Bagno,dolnośląskie

690 000 zł93 m² 7 451,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 065 m²

Dom wolnostojący z 2009 roku w miejscowości Bagno - działka z widokiem na las podstawowe informacje: powierzchnia: 92,60m2 + poddasze dodatkowo około 60m2 Powierzchnia działki: 1065m2 Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bagno

Bagno,łódzkie

270 000 zł40 m² 6 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 500 m²

Dom letni, murowany, 40 m2, w wyjątkowej, malowniczej lokalizacji miejscowość Bagno, gmina Rozprza dom wolnostojący, do adaptacji według własnego pomysłu; do zamieszkania na stałe, lub.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij